Doorstuderen voor Master

Als je na deze opleiding nog een Master wilt gaan halen, heb je de keuze uit een HBO-master of een WO-master. Er zijn Masters die een jaar of die twee jaar duren. De toegangseisen voor een WO-master zijn vaak zwaar en in de praktijk betekent het meestal dat je daar eerst nog een pre-master moet doen.

Hieronder vind je een overzicht van programma's die mogelijk interessant kunnen zijn, maar dit overzicht is niet compleet.

HBO / WO Waar Naam Duur Start url
HBO Willem de Kooning Rotterdam Part-time Master Design 2 jaar parttime Sep http://www.wdka.nl/master-design-en/?lang=en
HBO Willem de Kooning Rotterdam Media Design: Experimental Publishing 2 jaar Sep http://www.pzwart.nl/media-design-experimental-publishing/
HBO HKU Utrecht Master Crossover Creativity 1 jaar Sep http://www.hku.nl/Opleidingen/Masters/MasterCrossoverCreativity.htm
HBO Hogeschool Utrecht Bezig met ontwikkeling van nieuwe master Data Driven Design <nog onbekend> <nog onbekend> <nog onbekend>
HBO NHTV Breda Master in Media Innovation 1 jaar Sep http://www.nhtv.nl/masters-cursussen/masters/master-in-media-innovation/introduction.html
HBO NHTV Breda Master in Game Technology 1 jaar Sep https://www.nhtv.nl/masters/masters/master-in-game-technology/introduction/factsheet.html
HBO Design Academy Eindhoven Information Design 2 jaar Sep https://www.designacademy.nl/Study/Master/General/InformationDesign.aspx
HBO Hogeschool Zuyd Bezig met ontwikkeling van nieuwe master Data Visualisatie <nog onbekend> <nog onbekend> <nog onbekend>
HBO NHL Stenden Leeuwarden Serious Gaming 2 jaar - deeltijd Sep https://www.nhlstenden.com/hbo-opleidingen/master-serious-gaming-master-deeltijd
HBO Hanze Hogeschool Groningen - Minerva MADTech 2 jaar Sep https://www.hanze.nl/eng/education/art/minerva-art-academy/programmes/master/media-art-design-technology
WO UvA Communication Science: Persuasive Communication 1 jaar Sep, Feb http://gsc.uva.nl/programmes/content2/persuasive-communication.html
WO UvA Information Studies: Information Systems  1 jaar Sep http://www.uva.nl/m-programmas/gss/masters/information-studies-information-systems/information-systems.html?origin=znSrDUT%2BQ5uz6dso72fBmw
WO UvA Amsterdam Media Studies: New Media and Digital Culture 1 jaar Sep http://gsh.uva.nl/prospective-masters-students/programmes/content21/new-media-and-digital-culture.html
WO VU Amsterdam Communicatiewetenschap 1 jaar Sep http://vu.nl/nl/opleidingen/masteropleidingen/opleidingenoverzicht/c-d/communicatiewetenschap/index.aspx
WO VU Amsterdam Arts & Culture: Design Cultures 1 jaar Sep http://vu.nl/nl/opleidingen/masteropleidingen/opleidingenoverzicht/c-d/design-cultures/index.aspx
WO VU Amsterdam Arts & Culture: Visual Arts, Media and Architecture (Research) 1 jaar Sep http://vu.nl/nl/opleidingen/masteropleidingen/opleidingenoverzicht/s-z/vama/index.aspx
WO VU Amsterdam Information Sciences 1 jaar Sep http://vu.nl/nl/opleidingen/masteropleidingen/opleidingenoverzicht/i-l/information-sciences/index.aspx
WO Univ Leiden Media Technology 2 jaar Sep, Feb http://en.mastersinleiden.nl/programmes/media-technology/en/introduction
WO Univ Leiden Book and Digital Media Studies 1 jaar Sep, Feb http://en.mastersinleiden.nl/programmes/book-and-digital-media-studies/en/introduction
WO Univ Leiden Journalism and New Media 1 jaar Sep, Feb http://en.mastersinleiden.nl/programmes/journalistiek-en-nieuwe-media/nl/introduction
WO Univ Leiden Digital Media in Human Development 1 jaar Sep, Feb http://en.mastersinleiden.nl/programmes/digital-media-in-human-development/en/introduction
WO Univ Utrecht Game and Media Technology 2 jaar Sep, Feb http://www.uu.nl/masters/en/game-and-media-technology
WO Univ Utrecht New Media & Digital Culture 1 jaar Sep http://www.uu.nl/masters/en/new-media-digital-culture

Laatste wijziging: donderdag, 19 oktober 2017, 15:30