Doorstuderen voor Master

Als je na deze opleiding nog een Master wilt gaan halen, heb je de keuze uit een HBO-master of een WO-master. Er zijn Masters die een jaar of die twee jaar duren. De toegangseisen voor een WO-master zijn vaak zwaar en in de praktijk betekent het meestal dat je daar eerst nog een pre-master moet doen.

Hieronder vind je een overzicht van programma's die mogelijk interessant kunnen zijn, maar dit overzicht is niet compleet.

HBO / WO Waar Naam Duur Start url
HBO Hogeschool van Amsterdam Master Digital Design 1 jaar fulltime Sep http://www.amsterdamuas.com/programme/master-digital-design/master-digital-design.html
HBO Hogeschool van Amsterdam Master Digital Driven Business 1 jaar Sep http://www.hva.nl/opleiding/en/fbe/master-digital-driven-business/master-digital-driven-business.html?origin=SRfhCERmSHGBzYkXlKB2TQ
HBO NHTV Breda Master in Media Innovation 1 jaar Sep https://www.buas.nl/opleidingen/master-media-innovation
HBO HKU Utrecht Master Crossover Creativity 1 jaar Sep http://www.hku.nl/Opleidingen/Masters/MasterCrossoverCreativity.htm
HBO Hogeschool Utrecht Data Driven Design 1 jaar Sep https://www.werkenstudie.hu.nl/totaalaanbod/Master-Data-Driven-Design
HBO NHTV Breda Master in Game Technology 1 jaar Sep https://www.nhtv.nl/masters/masters/master-in-game-technology/introduction/factsheet.html
HBO Design Academy Eindhoven Information Design 2 jaar Sep https://www.designacademy.nl/Study/Master/General/InformationDesign.aspx
HBO NHL Stenden Leeuwarden Serious Gaming 2 jaar - deeltijd Sep https://www.nhlstenden.com/hbo-opleidingen/master-serious-gaming-master-deeltijd
HBO Hanze Hogeschool Groningen - Minerva MADTech 2 jaar Sep https://www.hanze.nl/eng/education/art/minerva-art-academy/programmes/master/media-art-design-technology
WO UvA Communication Science: Persuasive Communication 1 jaar Sep, Feb http://www.uva.nl/en/shared-content/subsites/graduate-school-of-communication/en/masters/communication-science-persuasive-communication/persuasive-communication.html?origin=5BOaRAofTjCccATraJp2XA
WO UvA Information Studies: Information Systems  1 jaar Sep http://www.uva.nl/m-programmas/gss/masters/information-studies-information-systems/information-systems.html?origin=znSrDUT%2BQ5uz6dso72fBmw
WO UvA Amsterdam Media Studies: New Media and Digital Culture 1 jaar Sep http://gsh.uva.nl/content/masters/new-media-and-digital-culture-media-studies/new-media-and-digital-culture.html?1553700818677
WO Univ Leiden Media Technology 2 jaar Sep, Feb https://www.universiteitleiden.nl/onderwijs/opleidingen/master/media-technology
WO Univ Utrecht Game and Media Technology 2 jaar Sep, Feb http://www.uu.nl/masters/en/game-and-media-technology
WO Univ Utrecht New Media & Digital Culture 1 jaar Sep http://www.uu.nl/masters/en/new-media-digital-culture

Laatste wijziging: woensdag, 27 maart 2019, 16:41